Dzień Babci i Dziadka

Magnes na lodówkę wykonany z brzozowego drewna to wyjątkowy prezent, który sprawi wiele radości Twojej babci i dziadkowi. Magnes ma kształt serca połączonego z sylwetką babci lub dziadka. Nadruk obejmuje również okolicznościowy napis oraz grafikę kwiatów. Do wyboru pozostaje wiele wzorów, co pozwoli Ci wybrać upominek idealnie dostosowany do gustu Twoich dziadków. Magnes doskonale sprawdzi się jako samodzielny upominek, jak również dodatek do większego prezentu.

Pamiątka na Dzień Babci i Dziadka
Pamiątka na Dzień Babci i Dziadka

Pamiątka ma wymiary 8,0 x 5,3 cm, a wykonano ją ze sklejki brzozowej o grubości 3 mm. Na uwagę zasługuje przede wszystkim wyrazisty nadruk, który nadaje upominkowi wyjątkowego uroku. Twoja Babcia i Dziadek z pewnością znajdą honorowe miejsce na swojej lodówce, aby umieścić na niej magnes, który każdego dnia będzie przypominał o szczerej i bezwarunkowej miłości wnuków. To bardzo praktyczny prezent, który każdego dnia poprawi ukochanym seniorom nastrój, będąc namacalnym dowodem Twojej pamięci.

Nawet niewielki, ale pięknie wyglądający drobiazg może dostarczyć ukochanym seniorom wiele radości, szczególnie, jeśli jest dowodem szczerych uczuć i wdzięczności. Zawieszka w kształcie serca ma wymiary 7,0 x 6,0 cm i została wykonana z brzozowej sklejki. Serduszko posiada okolicznościowy napis oraz nadruk kolorowych kwiatów. Do zawieszki dołączono również sznurek o długości 20 cm, dzięki czemu, można ją od razu zawiesić w honorowym miejscu. Zawieszka może być samodzielnym upominkiem lub dodatkiem do torby lub kosza prezentowego.

Magnesy na lodówkę - Dzień Babci i Dziadka
Magnesy na lodówkę – Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe dni, w których warto pokazać swoją wdzięczność za poświęcony czas i trud włożony w wychowanie. Nie trzeba tu kosztownych prezentów, aby dostarczyć ukochanym seniorom dużej radości i uśmiechu. Zawieszka każdego dnia będzie przypominała dziadkom o Twojej pamięci, a to najpiękniejszy prezent, jaki można wręczyć bliskim osobom. Wysoka jakość wykonania sprawi, że zawieszka będzie cieszyć oko na przestrzeni wielu lat.